







Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZASEVEUPS0146
- Тегло: 10.30kg
- SKU: ZASEVEUPS0146
209.11€ (408.99лв.)
без ДДС: 174.26€ (340.82лв.)
![]() |
12 x 19.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, ZASEVEUPS0146
, Ever
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, цена Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, оферти Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, ревю Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, промоция Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, поръчай Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s) мнения
, Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ever {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, гаранция Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка Ever EASYLINE 1200 AVR USB Line-Interactive 1.2 kVA 600 W 4 AC outlet(s)
, Ever цена
, Ever промоция
, Ever отстъпка
, Ever Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Ever ZASEVEUPS0146 характеристики
, Ever ZASEVEUPS0146 спецификации
, Ever ZASEVEUPS0146 review
, Ever ZASEVEUPS0146 сравнение
, Ever ZASEVEUPS0146 отзиви
, Ever ZASEVEUPS0146 намаление
EAN: 5907683603588
MPN: T/EASYTO-001K20/00
Technical Specifications
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1.2 kVA |
| Input frequency | 50 Hz |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output power | 600 W |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Overload |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Number of input phases | 1 |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Number of output phases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Waveform | Sine |
| Display type | LCD |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight | 8.9 kg |
| Depth | 365 mm |
| Package width | 230 mm |
| Width | 139 mm |
| Height | 195 mm |
| Package height | 300 mm |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB port | Yes |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at half load | 11 min |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 46 x 26.5 x 29.5 cm
Weight: 10.3 kg


