


-33 %



Esperanza EOT073 Flashlight Black, LED Flashlight – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EOT073
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.19kg
4.42€ (8.64лв.)
6.62€ (12.96лв.)
без ДДС: 3.68€ (7.20лв.)
Етикети:
Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, EOT073
, Esperanza
, Фенери
, Електрическо оборудване
, купете Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, цена Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, оферти Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, ревю Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, промоция Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, онлайн магазин Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, поръчай Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight мнения
, Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight сравнение
, евтин Фенери
, топ Фенери
, най-добър Фенери
, нов Фенери
, esperanza {ucfirst}фенери
, оригинален Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, гаранция Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, бърза доставка Esperanza EOT073 Flashlight Black
, LED Flashlight
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Фенери
, фенери в българия
, фенери techmag
, онлайн поръчка Фенери
, магазин за Фенери
, топ оферти Фенери
, Esperanza EOT073 характеристики
, Esperanza EOT073 спецификации
, Esperanza EOT073 review
, Esperanza EOT073 сравнение
, Esperanza EOT073 отзиви
, Esperanza EOT073 намаление
| Shockproof: | Yes |
| Control type: | Button |
| Housing material: | Plastic |
| Flashlight type: | Hand flashlight |
| Product colour: | Black |
| Battery type: | R20 |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Head diameter: | 5 cm |
| Width: | 235 mm |
| Weight: | 210 g |
| Service life of lamp: | 50000 h |
| Lamp power: | 1,2 W |
| Light output (max): | 100 lm |
| Light beam distance (max): | 100 m |
| Lamp type: | LED |





