





Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ENS106
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.89kg
34.36€ (67.19лв.)
без ДДС: 28.63€ (56.00лв.)
Етикети:
Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, ENS106
, Esperanza
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, цена Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, оферти Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, ревю Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, промоция Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, онлайн магазин Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, поръчай Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W мнения
, Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, esperanza {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, гаранция Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, бърза доставка Esperanza ENS106 10-port Poe Switch 10/100 96W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, Esperanza ENS106 характеристики
, Esperanza ENS106 спецификации
, Esperanza ENS106 review
, Esperanza ENS106 сравнение
, Esperanza ENS106 отзиви
, Esperanza ENS106 намаление
| Regulatory Approvals: | CE, RoHS |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 4 W |
| Power consumption (typical): | 96 W |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 75 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 55 °C |
| Depth: | 195 mm |
| Height: | 40 mm |
| Width: | 135 mm |
| MAC address auto-learning supported: | Yes |
| MAC address auto-aging supported: | Yes |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100Base-T |
| Networking standards: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3 af/at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 10 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Fast Ethernet (10/100) |
| Forwarding rate: | 1.488 Mpps |
| Switching capacity: | 2 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |





