









Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LIPESPLIS0013
- Тегло: 0.73kg
- SKU: LIPESPLIS0013
19.82€ (38.77лв.)
без ДДС: 16.52€ (32.31лв.)
Етикети:
Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, LIPESPLIS0013
, Esperanza
, Офис
, Дом & Градина
, купете Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, цена Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, оферти Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, ревю Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, промоция Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, онлайн магазин Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, поръчай Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black мнения
, Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, esperanza {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, гаранция Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, бърза доставка Esperanza ELK216K power extension 5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Esperanza LIPESPLIS0013 характеристики
, Esperanza LIPESPLIS0013 спецификации
, Esperanza LIPESPLIS0013 review
, Esperanza LIPESPLIS0013 сравнение
, Esperanza LIPESPLIS0013 отзиви
, Esperanza LIPESPLIS0013 намаление
EAN: 5901299961735
MPN: ELK216K
Technical Specifications
| Child protection | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Placement supported | Indoor |
| Power plug form factor | Angled |
| Product colour | Black |
| On/off switch | Yes |
| AC outlet types | Type E |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Maximum input power | 3680 W |
| AC input voltage | 220 - 250 V |
| Maximum current | 16 A |
| Weight | 750 g |
| Depth | 50 mm |
| Width | 285 mm |
| Height | 45 mm |
| AC outlets quantity | 5 AC outlet(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 31 x 10 cm
Weight: 0.73 kg
