

-25 %


Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ELD111W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.89kg
10.42€ (20.37лв.)
13.90€ (27.18лв.)
без ДДС: 8.68€ (16.98лв.)
Етикети:
Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, ELD111W
, Esperanza
, Лампи
, Осветление & Електроматериали
, купете Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, цена Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, оферти Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, ревю Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, промоция Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, онлайн магазин Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, поръчай Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White мнения
, Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White сравнение
, евтин Лампи
, топ Лампи
, най-добър Лампи
, нов Лампи
, esperanza {ucfirst}лампи
, оригинален Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, гаранция Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, бърза доставка Esperanza ELD111W Polaris desk lamp White
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Лампи
, лампи в българия
, лампи techmag
, онлайн поръчка Лампи
, магазин за Лампи
, топ оферти Лампи
, Esperanza ELD111W характеристики
, Esperanza ELD111W спецификации
, Esperanza ELD111W review
, Esperanza ELD111W сравнение
, Esperanza ELD111W отзиви
, Esperanza ELD111W намаление
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |
| Built-in display: | No |
| Material: | Plastic |
| On/off switch: | Yes |
| Flexible arm: | Yes |
| Lighting style: | Modern |
| Wireless charging: | No |
| Power cable length: | 1.2 m |
| Desktop stand: | Yes |
| Product extended colour: | Black |
| Suitable location: | Universal |
| Product main colour: | White |
| Power source type: | DC |
| Rechargeable battery: | No |
| Base diameter: | 15,8 cm |
| Height: | 407 mm |
| Colour changing: | No |
| Manual: | Yes |
| Tiltable head (up-down): | Yes |
| Dimmable: | No |
| Control type: | Button |
| Adjustable spot head: | No |
| Power management: | 220-240V~ 50Hz |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Bulb type: | LED, GLS, CFL |
| Light colour: | Neutral white |
| Power: | 12 W |
| Number of bulbs: | 1 bulb(s) |





