





Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EKT002
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.86kg
26.26€ (51.35лв.)
без ДДС: 21.88€ (42.79лв.)
Етикети:
Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, EKT002
, Esperanza
, Тостери
, Тостери
, Грилове и Електрически скари
, купете Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, цена Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, оферти Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, ревю Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, промоция Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, онлайн магазин Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, поръчай Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White мнения
, Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White сравнение
, евтин Тостери
, топ Тостери
, най-добър Тостери
, нов Тостери
, esperanza {ucfirst}тостери
, оригинален Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, гаранция Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, бърза доставка Esperanza EKT002 Caprese 2 slice(s) 600 W White
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Тостери
, тостери в българия
, тостери techmag
, онлайн поръчка Тостери
, магазин за Тостери
, топ оферти Тостери
, Esperanza EKT002 характеристики
, Esperanza EKT002 спецификации
, Esperanza EKT002 review
, Esperanza EKT002 сравнение
, Esperanza EKT002 отзиви
, Esperanza EKT002 намаление
| Stop/cancel button: | Yes |
| Control type: | Knob |
| Long slot: | No |
| Defrost function: | Yes |
| Auto pop-up mechanism: | Yes |
| Cord storage: | Yes |
| Number of browning levels: | 6 |
| Number of slots: | 2 |
| Cool wall housing: | Yes |
| Product colour: | White |
| Number of slices: | 2 slice(s) |
| Non-slip feet: | Yes |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power: | 600 W |
| AC input frequency: | 50 Hz |





