







Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel,White Plastic,Stainless steel 150 W
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AGDESPKRA0001
- Тегло: 2.60kg
- SKU: AGDESPKRA0001
44.33€ (86.70лв.)
без ДДС: 36.94€ (72.25лв.)
Етикети:
Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, AGDESPKRA0001
, Esperanza
, Електроуреди
, купете Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, цена Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, оферти Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, ревю Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, промоция Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, онлайн магазин Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, поръчай Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W мнения
, Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, esperanza {ucfirst}електроуреди
, оригинален Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, гаранция Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, бърза доставка Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel
, White Plastic
, Stainless steel 150 W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Esperanza AGDESPKRA0001 характеристики
, Esperanza AGDESPKRA0001 спецификации
, Esperanza AGDESPKRA0001 review
, Esperanza AGDESPKRA0001 сравнение
, Esperanza AGDESPKRA0001 отзиви
, Esperanza AGDESPKRA0001 намаление
EAN: 5901299930410
MPN: EKM017W
Technical Specifications
| Product colour | Stainless steel |
| Product colour | White |
| Type of slicer | Electric |
| Stainless steel blades | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Housing material | Stainless steel |
| Easy to clean | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Blade diameter | 17 cm |
| Slice thickness (max) | 1.5 cm |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 150 W |
| Height | 100 mm |
| Width | 320 mm |
| Depth | 225 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18 x 24 x 35 cm
Weight: 2.6 kg



