





Esperanza EKM009 Hand mixer Gray, White 250 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EKM009
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.74kg
21.26€ (41.59лв.)
без ДДС: 17.72€ (34.66лв.)
Етикети:
Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, EKM009
, Esperanza
, Миксери & Пасатори
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, цена Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, оферти Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, ревю Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, промоция Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, онлайн магазин Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, поръчай Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W мнения
, Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W сравнение
, евтин Миксери & Пасатори
, топ Миксери & Пасатори
, най-добър Миксери & Пасатори
, нов Миксери & Пасатори
, esperanza {ucfirst}миксери & пасатори
, оригинален Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, гаранция Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, бърза доставка Esperanza EKM009 Hand mixer Gray
, White 250 W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Миксери & Пасатори
, миксери & пасатори в българия
, миксери & пасатори techmag
, онлайн поръчка Миксери & Пасатори
, магазин за Миксери & Пасатори
, топ оферти Миксери & Пасатори
, Esperanza EKM009 характеристики
, Esperanza EKM009 спецификации
, Esperanza EKM009 review
, Esperanza EKM009 сравнение
, Esperanza EKM009 отзиви
, Esperanza EKM009 намаление
| Variable speed: | Yes |
| Mixer functions: | Beating, Knead, Mixing, Stirring |
| Cord length: | 1.1 m |
| Product colour: | White |
| Product extended colour: | Grey |
| Ergonomic handle: | Yes |
| Dough hooks: | Yes |
| Eject button: | Yes |
| Type: | Hand mixer |
| Power: | 250 W |
| Turbo mode: | No |
| Number of speeds: | 5 |
| Corded use: | Yes |
| Weight: | 758 g |
| Whisk: | Yes |
| Double balloon beater: | Y |
| Beaters: | Yes |
| Dough hooks: | Yes |





