

-39 %


Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EKK135X
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.84kg
10.34€ (20.23лв.)
16.90€ (33.05лв.)
без ДДС: 8.62€ (16.86лв.)
Етикети:
Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, EKK135X
, Esperanza
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, цена Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, оферти Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, ревю Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, промоция Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, онлайн магазин Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, поръчай Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox мнения
, Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, esperanza {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, гаранция Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, бърза доставка Esperanza EKK135X Electric kettle 1.8 L 1500 W Inox
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Esperanza EKK135X характеристики
, Esperanza EKK135X спецификации
, Esperanza EKK135X review
, Esperanza EKK135X сравнение
, Esperanza EKK135X отзиви
, Esperanza EKK135X намаление
| Product colour: | Stainless steel, Inox |
| Concealed heating element: | Yes |
| Housing material: | Plastic, Stainless steel |
| Adjustable thermostat: | No |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| On/off switch: | Yes |
| Boil-dry protection: | Yes |
| Power: | 1500 W |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| AC input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Cord length: | 0.75 m |
| Lid opening type: | Button |
| Cordless: | Yes |
| Auto power off: | Yes |





