





Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EKK128K
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.71kg
21.34€ (41.73лв.)
без ДДС: 17.78€ (34.77лв.)
Етикети:
Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, EKK128K
, Esperanza
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, цена Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, оферти Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, ревю Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, промоция Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, онлайн магазин Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, поръчай Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W мнения
, Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, esperanza {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, гаранция Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, бърза доставка Esperanza EKK128K Electric kettle 1 L Black 1350W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Esperanza EKK128K характеристики
, Esperanza EKK128K спецификации
, Esperanza EKK128K review
, Esperanza EKK128K сравнение
, Esperanza EKK128K отзиви
, Esperanza EKK128K намаление
| Concealed heating element: | Yes |
| Water tank capacity: | 1 L |
| Adjustable thermostat: | No |
| Boil-dry protection: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Plastic, Stainless steel |
| Power: | 1350 W |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Auto power off: | Yes |
| Lid opening type: | Button |
| Cord length: | 0.75 m |
| Cordless: | Yes |





