





Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black,Transparent 2200 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EKK027
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.09kg
30.92€ (60.48лв.)
без ДДС: 25.77€ (50.40лв.)
Етикети:
Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, EKK027
, Esperanza
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, цена Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, оферти Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, ревю Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, промоция Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, онлайн магазин Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, поръчай Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W мнения
, Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, esperanza {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, гаранция Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, бърза доставка Esperanza EKK027 electric kettle 1.7 L Black
, Transparent 2200 W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Esperanza EKK027 характеристики
, Esperanza EKK027 спецификации
, Esperanza EKK027 review
, Esperanza EKK027 сравнение
, Esperanza EKK027 отзиви
, Esperanza EKK027 намаление
| Boil-dry protection: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Product colour: | Black |
| Number of temperature settings: | 5 |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Concealed heating element: | Yes |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Housing material: | Plastic, Glass |
| Water level indicator: | Yes |
| Adjustable temperature: | Yes |
| Power: | 2200 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Ergonomic grip: | Yes |
| Lid opening type: | Manual |
| Cordless: | No |
| Auto power off: | Yes |
| 360° rotational base: | Yes |
| Hinged lid: | Yes |
| Illumination: | Yes |
| Cord length: | 0.75 m |





