





Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black, Multicolor 1500 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EKK025K
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.11kg
26.99€ (52.78лв.)
без ДДС: 22.49€ (43.99лв.)
Етикети:
Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, EKK025K
, Esperanza
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, цена Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, оферти Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, ревю Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, промоция Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, онлайн магазин Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, поръчай Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W мнения
, Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, esperanza {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, гаранция Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, бърза доставка Esperanza EKK025K Electric kettle 1.7 L Black
, Multicolor 1500 W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Esperanza EKK025K характеристики
, Esperanza EKK025K спецификации
, Esperanza EKK025K review
, Esperanza EKK025K сравнение
, Esperanza EKK025K отзиви
, Esperanza EKK025K намаление
| Product colour: | Translucent, White, Black |
| Concealed heating element: | Yes |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Adjustable thermostat: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Boil-dry protection: | Yes |
| Housing material: | Plastic, Glass |
| Power: | 1500 W |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Auto power off: | Yes |
| Lid opening type: | Button |
| Cord length: | 0.75 m |
| Cordless: | Yes |





