





Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L, White / Green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EKK018G
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.86kg
21.47€ (41.99лв.)
без ДДС: 17.89€ (34.99лв.)
Етикети:
Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, EKK018G
, Esperanza
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, цена Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, оферти Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, ревю Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, промоция Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, онлайн магазин Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, поръчай Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green мнения
, Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, esperanza {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, гаранция Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, бърза доставка Esperanza EKK018G Electric kettle 1.7 L
, White / Green
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Esperanza EKK018G характеристики
, Esperanza EKK018G спецификации
, Esperanza EKK018G review
, Esperanza EKK018G сравнение
, Esperanza EKK018G отзиви
, Esperanza EKK018G намаление
| Adjustable thermostat: | No |
| Water level indicator: | Yes |
| Housing material: | Plastic |
| Product colour: | White, Green |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| On/off switch: | Yes |
| Concealed heating element: | No |
| Boil-dry protection: | Yes |
| Power: | 2200 W |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Auto power off: | Yes |
| Cordless: | Yes |
| Cord length: | 0.75 m |
| Lid opening type: | Button |





