





Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black, Multicolor 2200 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EKK009
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.24kg
29.36€ (57.43лв.)
без ДДС: 24.47€ (47.86лв.)
Етикети:
Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, EKK009
, Esperanza
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, цена Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, оферти Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, ревю Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, промоция Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, онлайн магазин Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, поръчай Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W мнения
, Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, esperanza {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, гаранция Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, бърза доставка Esperanza EKK009 electric kettle 1.8 L Black
, Multicolor 2200 W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Esperanza EKK009 характеристики
, Esperanza EKK009 спецификации
, Esperanza EKK009 review
, Esperanza EKK009 сравнение
, Esperanza EKK009 отзиви
, Esperanza EKK009 намаление
| Housing material: | Plastic, Glass |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | Black, Translucent, White |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Concealed heating element: | Yes |
| Boil-dry protection: | Yes |
| Adjustable thermostat: | No |
| Power: | 2200 W |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Auto power off: | Yes |
| Cordless: | Yes |
| Cord length: | 0.75 m |
| Lid opening type: | Button |





