



Esperanza EKH012K Black electric stove – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EKH012K
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.77kg
19.70€ (38.54лв.)
без ДДС: 16.42€ (32.11лв.)
Етикети:
Esperanza EKH012K Black electric stove
, EKH012K
, Esperanza
, Котлони
, Домакински електроуреди
, купете Esperanza EKH012K Black electric stove
, цена Esperanza EKH012K Black electric stove
, оферти Esperanza EKH012K Black electric stove
, ревю Esperanza EKH012K Black electric stove
, промоция Esperanza EKH012K Black electric stove
, онлайн магазин Esperanza EKH012K Black electric stove
, поръчай Esperanza EKH012K Black electric stove
, Esperanza EKH012K Black electric stove мнения
, Esperanza EKH012K Black electric stove сравнение
, евтин Котлони
, топ Котлони
, най-добър Котлони
, нов Котлони
, esperanza {ucfirst}котлони
, оригинален Esperanza EKH012K Black electric stove
, гаранция Esperanza EKH012K Black electric stove
, бърза доставка Esperanza EKH012K Black electric stove
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Котлони
, котлони в българия
, котлони techmag
, онлайн поръчка Котлони
, магазин за Котлони
, топ оферти Котлони
, Esperanza EKH012K характеристики
, Esperanza EKH012K спецификации
, Esperanza EKH012K review
, Esperanza EKH012K сравнение
, Esperanza EKH012K отзиви
, Esperanza EKH012K намаление
| Simmer cooking zone shape: | Round |
| Cover: | No |
| Regular cooking zone diameter: | 15.5 cm |
| Simmer cooking zone diameter: | 15.5 cm |
| Regular cooking zone shape: | Round |
| Appliance placement: | Countertop |
| Simmer cooking zone: | 1000 W |
| Number of electric cooking zones: | 1 zone(s) |
| Number of cooking zones: | 1 zone(s) |
| Hob type: | Sealed plate |
| Regular cooking zone: | 1000 W |
| Product colour: | Black |
| Connected load (electric): | 1000 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 230 V |
| Cord length: | 0.75 m |
| Width: | 210 mm |
| Depth: | 210 mm |
| Height: | 60 mm |
| Number of power levels: | 5 |
| Residual heat indicator: | No |
| Control position: | Front |
| Built-in display: | No |
| Control type: | Rotary |





