





Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black, Yellow 900W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EHS001
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.77kg
35.26€ (68.95лв.)
без ДДС: 29.38€ (57.46лв.)
Етикети:
Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, EHS001
, Esperanza
, Прахосмукачки
, Домакински електроуреди
, купете Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, цена Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, оферти Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, ревю Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, промоция Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, онлайн магазин Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, поръчай Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W мнения
, Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W сравнение
, евтин Прахосмукачки
, топ Прахосмукачки
, най-добър Прахосмукачки
, нов Прахосмукачки
, esperanza {ucfirst}прахосмукачки
, оригинален Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, гаранция Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, бърза доставка Esperanza EHS001 Steam cleaner 0.35L Black
, Yellow 900W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Прахосмукачки
, прахосмукачки в българия
, прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Прахосмукачки
, магазин за Прахосмукачки
, топ оферти Прахосмукачки
, Esperanza EHS001 характеристики
, Esperanza EHS001 спецификации
, Esperanza EHS001 review
, Esperanza EHS001 сравнение
, Esperanza EHS001 отзиви
, Esperanza EHS001 намаление
| Capacity: | 0.35 L |
| Type: | Portable steam cleaner |
| Product colour: | Yellow |
| Cord length: | 2.8 m |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power: | 900 W |
| Corded use: | Yes |
| Weight: | 1.9 kg |
| Depth: | 240 mm |
| Height: | 240 mm |
| Width: | 250 mm |
| Temperature (max): | 115 °C |
| Continuous steam performance: | 40 g/min |
| Overheat protection: | Yes |
| Cleaning surfaces: | Upholstery, Fugue, Glass, Hard floor, Tiles, Kitchen appliances, Tiles, The walls |
| Warm-up time: | 5 min |
| Steam pressure: | 3 bar |
| Water capacity: | 250 ml |
| Surface nozzle: | Yes |
| Upholstery nozzle included: | Yes |
| Measuring cup: | Yes |
| Window cleaning nozzle: | Yes |
| Floor nozzle included: | Yes |
| Brush included: | Yes |
| Extension tube: | Yes |
| Funnel: | Yes |





