
Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EHB001
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.31kg
32.26€ (63.09лв.)
без ДДС: 26.88€ (52.57лв.)
Етикети:
Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, EHB001
, Esperanza
, Електрически одеяла
, Продукти за дома
, купете Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, цена Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, оферти Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, ревю Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, промоция Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, онлайн магазин Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, поръчай Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester мнения
, Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester сравнение
, евтин Електрически одеяла
, топ Електрически одеяла
, най-добър Електрически одеяла
, нов Електрически одеяла
, esperanza {ucfirst}електрически одеяла
, оригинален Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, гаранция Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, бърза доставка Esperanza EHB001 electric blanket Electric bed warmer 60 W Blue Polyester
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Електрически одеяла
, електрически одеяла в българия
, електрически одеяла techmag
, онлайн поръчка Електрически одеяла
, магазин за Електрически одеяла
, топ оферти Електрически одеяла
, Esperanza EHB001 характеристики
, Esperanza EHB001 спецификации
, Esperanza EHB001 review
, Esperanza EHB001 сравнение
, Esperanza EHB001 отзиви
, Esperanza EHB001 намаление
| Number of heating levels: | 3 |
| Wi-Fi: | No |
| Cord length: | 1.6 m |
| Number of persons: | 1 person(s) |
| Input frequency: | 50 Hz |
| Overheat protection: | Yes |
| Rechargeable: | No |
| Breathable: | Yes |
| AC input voltage: | 230 V |
| Product colour: | Blue |
| Power: | 60 W |
| Type: | Electric bed warmer |
| Width: | 800 mm |
| Depth: | 1500 mm |
| Material: | Polyester |
| Washing type: | Machine wash |





