





Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EH118
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.31kg
18.85€ (36.87лв.)
без ДДС: 15.71€ (30.73лв.)
Етикети:
Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, EH118
, Esperanza
, Геймърски слушалки
, Геймърска периферия
, купете Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, цена Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, оферти Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, ревю Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, промоция Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, онлайн магазин Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, поръчай Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red мнения
, Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red сравнение
, евтин Геймърски слушалки
, топ Геймърски слушалки
, най-добър Геймърски слушалки
, нов Геймърски слушалки
, esperanza {ucfirst}геймърски слушалки
, оригинален Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, гаранция Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, бърза доставка Esperanza EH118 headphones/headset Wired Head-band Calls/Music Black
, Red
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Геймърски слушалки
, геймърски слушалки в българия
, геймърски слушалки techmag
, онлайн поръчка Геймърски слушалки
, магазин за Геймърски слушалки
, топ оферти Геймърски слушалки
, Esperanza EH118 характеристики
, Esperanza EH118 спецификации
, Esperanza EH118 review
, Esperanza EH118 сравнение
, Esperanza EH118 отзиви
, Esperanza EH118 намаление
| Headset type: | Binaural |
| Product type: | Headset |
| Product colour: | Black, Red |
| Cable length: | 2.5 m |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Wearing style: | Head-band |
| 2x 3.5 mm connectors: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Microphone sensitivity: | 58 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Headphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Maximum input power: | 100 mW |





