


-33 %



Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EH115
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.19kg
5.65€ (11.05лв.)
8.48€ (16.59лв.)
без ДДС: 4.71€ (9.21лв.)
Етикети:
Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, EH115
, Esperanza
, Геймърски слушалки
, Геймърска периферия
, купете Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, цена Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, оферти Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, ревю Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, промоция Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, онлайн магазин Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, поръчай Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black мнения
, Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black сравнение
, евтин Геймърски слушалки
, топ Геймърски слушалки
, най-добър Геймърски слушалки
, нов Геймърски слушалки
, esperanza {ucfirst}геймърски слушалки
, оригинален Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, гаранция Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, бърза доставка Esperanza EH115 headphones/headset Head-band Black
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Геймърски слушалки
, геймърски слушалки в българия
, геймърски слушалки techmag
, онлайн поръчка Геймърски слушалки
, магазин за Геймърски слушалки
, топ оферти Геймърски слушалки
, Esperanza EH115 характеристики
, Esperanza EH115 спецификации
, Esperanza EH115 review
, Esperanza EH115 сравнение
, Esperanza EH115 отзиви
, Esperanza EH115 намаление
| Product colour: | Black |
| Volume control: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Wearing style: | Head-band |
| Impedance: | 32 Ω |
| Recommended usage: | Gaming |
| Cable length: | 2 m |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Microphone sensitivity: | 58 dB |
| Housing material: | ABS synthetics |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |





