





Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EGH7100
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.44kg
24.17€ (47.27лв.)
без ДДС: 20.14€ (39.39лв.)
Етикети:
Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, EGH7100
, Esperanza
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, цена Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, оферти Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, ревю Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, промоция Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, онлайн магазин Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, поръчай Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black мнения
, Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, esperanza {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, гаранция Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, бърза доставка Esperanza EGH7100 Headphones with microphone Headband Black
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Esperanza EGH7100 характеристики
, Esperanza EGH7100 спецификации
, Esperanza EGH7100 review
, Esperanza EGH7100 сравнение
, Esperanza EGH7100 отзиви
, Esperanza EGH7100 намаление
| Wearing style: | Head-band |
| Recommended usage: | Gaming |
| Product type: | Headphones |
| RGB LED pin header: | Yes |
| Volume control: | Yes |
| Cable length: | 1.5 m |
| Product colour: | Black |
| Headset type: | Binaural |
| USB connector: | USB 2.0 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Headphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Microphone sensitivity: | -58 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Maximum input power: | 150 mW |
| Weight: | 269 g |
| Driver unit: | 4 cm |
| Handset type: | Wired handset |
| Impedance: | 32 Ω |





