





Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EGH5000
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.54kg
24.59€ (48.09лв.)
без ДДС: 20.49€ (40.07лв.)
Етикети:
Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, EGH5000
, Esperanza
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, цена Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, оферти Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, ревю Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, промоция Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, онлайн магазин Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, поръчай Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black мнения
, Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, esperanza {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, гаранция Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, бърза доставка Esperanza EGH5000 Headphones with microphone Headband Black
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Esperanza EGH5000 характеристики
, Esperanza EGH5000 спецификации
, Esperanza EGH5000 review
, Esperanza EGH5000 сравнение
, Esperanza EGH5000 отзиви
, Esperanza EGH5000 намаление
| Cable length: | 1.5 m |
| Product colour: | Black |
| Recommended usage: | Gaming |
| Product type: | Headphones |
| Wearing style: | Head-band |
| Headset type: | Binaural |
| RGB LED pin header: | Yes |
| Volume control: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| USB connector: | USB 2.0 |
| Microphone type: | Boom |
| Microphone sensitivity: | -58 dB |
| Headphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Weight: | 312 g |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Driver unit: | 4 cm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Maximum input power: | 150 mW |





