



Esperanza EGH470 Headset Head-band Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EGH470
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.43kg
24.40€ (47.71лв.)
без ДДС: 20.33€ (39.76лв.)
Етикети:
Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, EGH470
, Esperanza
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, цена Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, оферти Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, ревю Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, промоция Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, онлайн магазин Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, поръчай Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, Esperanza EGH470 Headset Head-band Black мнения
, Esperanza EGH470 Headset Head-band Black сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, esperanza {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, гаранция Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, бърза доставка Esperanza EGH470 Headset Head-band Black
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Esperanza EGH470 характеристики
, Esperanza EGH470 спецификации
, Esperanza EGH470 review
, Esperanza EGH470 сравнение
, Esperanza EGH470 отзиви
, Esperanza EGH470 намаление
| Backlight: | Yes |
| Wearing style: | Head-band, Ear-hook |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 360 g |
| Recommended usage: | Gaming |
| Quantity: | 1 |
| RF connectivity: | No |
| USB connectivity: | No |
| Bluetooth: | No |
| Cable length: | 2 m |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Microphone sensitivity: | -58 dB |
| Microphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Driver unit: | 3 cm |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Maximum input power: | 150 mW |
| Frequency band: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |





