

-31 %


Esperanza EGH460 Headset Head-band Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EGH460
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.63kg
17.39€ (34.01лв.)
25.04€ (48.98лв.)
без ДДС: 14.49€ (28.34лв.)
Етикети:
Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, EGH460
, Esperanza
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, цена Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, оферти Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, ревю Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, промоция Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, онлайн магазин Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, поръчай Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, Esperanza EGH460 Headset Head-band Black мнения
, Esperanza EGH460 Headset Head-band Black сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, esperanza {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, гаранция Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, бърза доставка Esperanza EGH460 Headset Head-band Black
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Esperanza EGH460 характеристики
, Esperanza EGH460 спецификации
, Esperanza EGH460 review
, Esperanza EGH460 сравнение
, Esperanza EGH460 отзиви
, Esperanza EGH460 намаление
| Wearing style: | Head-band |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 380 g |
| Recommended usage: | Gaming |
| Quantity: | 1 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Cable length: | 2 m |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| USB connectivity: | No |
| RF connectivity: | No |
| Bluetooth: | No |
| Microphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Microphone sensitivity: | -42 dB +/-1dB/0dB |
| Impedance: | 32 Ω |
| Maximum input power: | 150 mW |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Driver unit: | 4 cm |
| Frequency band: | 20 - 20000 Hz |





