


-31 %



Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black, Green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EGH430
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.52kg
15.79€ (30.89лв.)
22.75€ (44.50лв.)
без ДДС: 13.16€ (25.74лв.)
Етикети:
Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, EGH430
, Esperanza
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, цена Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, оферти Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, ревю Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, промоция Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, онлайн магазин Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, поръчай Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green мнения
, Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, esperanza {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, гаранция Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, бърза доставка Esperanza EGH430 Headphones with microphone Headband Black
, Green
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Esperanza EGH430 характеристики
, Esperanza EGH430 спецификации
, Esperanza EGH430 review
, Esperanza EGH430 сравнение
, Esperanza EGH430 отзиви
, Esperanza EGH430 намаление
| Weight: | 290 g |
| Product colour: | Black |
| Wearing style: | Head-band |
| Recommended usage: | Gaming |
| Headset type: | Binaural |
| Product type: | Headset |
| Cable length: | 2 m |
| Volume control: | Rotary |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Microphone type: | Boom |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Headphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Driver unit: | 4 cm |
| Maximum input power: | 150 mW |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |





