





Esperanza EGH330B Head-band Black, Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EGH330B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.34kg
19.45€ (38.04лв.)
без ДДС: 16.21€ (31.70лв.)
Етикети:
Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, EGH330B
, Esperanza
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, цена Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, оферти Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, ревю Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, промоция Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, онлайн магазин Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, поръчай Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue мнения
, Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, esperanza {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, гаранция Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, бърза доставка Esperanza EGH330B Head-band Black
, Blue
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Esperanza EGH330B характеристики
, Esperanza EGH330B спецификации
, Esperanza EGH330B review
, Esperanza EGH330B сравнение
, Esperanza EGH330B отзиви
, Esperanza EGH330B намаление
| Product colour: | Black |
| Microphone in: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Wearing style: | Head-band |
| Backlight: | No |
| Weight: | 250 g |
| Recommended usage: | Gaming |
| DFU / User manual: | Y |
| Quantity: | 1 |
| Cable length: | 2 m |
| Bluetooth: | No |
| 2x 3.5 mm connectors: | Yes |
| USB connectivity: | No |
| Connectivity technology: | Wired |
| Microphone sensitivity: | -52 dB |
| Headphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Driver unit: | 4 cm |
| Maximum input power: | 100 mW |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Volume control: | Yes |





