



Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black,White 1.6 m 400 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EBL001W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.35kg
20.56€ (40.20лв.)
без ДДС: 17.13€ (33.50лв.)
Етикети:
Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, EBL001W
, Esperanza
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, цена Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, оферти Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, ревю Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, промоция Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, онлайн магазин Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, поръчай Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W мнения
, Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, esperanza {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, гаранция Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, бърза доставка Esperanza EBL001W hair styling tool Hot air brush Warm Black
, White 1.6 m 400 W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Esperanza EBL001W характеристики
, Esperanza EBL001W спецификации
, Esperanza EBL001W review
, Esperanza EBL001W сравнение
, Esperanza EBL001W отзиви
, Esperanza EBL001W намаление
| Product colour: | White, Black |
| Power: | 400 W |
| AC input voltage: | 230 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Brush head diameter: | 2.32 cm |
| Depth: | 320 mm |
| Plate depth: | 11 cm |
| Hair drying: | Yes |
| Number of speeds: | 3 |
| Suitable for hair types: | All hair |
| Hair curling: | Yes |
| Type: | Hot air brush |
| Technology: | Warm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Built-in display: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Cordless: | No |
| Cord length: | 1.6 m |





