





Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: V11H959040
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.91kg
1,577.03€ (3,084.40лв.)
без ДДС: 1,314.19€ (2,570.33лв.)
![]() |
12 x 148.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, V11H959040
, Epson
, Бизнес видео проектори
, Видео проектори & екрани
, купете Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, цена Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, оферти Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, ревю Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, промоция Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, онлайн магазин Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, поръчай Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White мнения
, Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White сравнение
, евтин Бизнес видео проектори
, топ Бизнес видео проектори
, най-добър Бизнес видео проектори
, нов Бизнес видео проектори
, epson {ucfirst}бизнес видео проектори
, оригинален Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, гаранция Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, бърза доставка Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) 3D White
, Epson цена
, Epson промоция
, Epson отстъпка
, Epson Бизнес видео проектори
, бизнес видео проектори в българия
, бизнес видео проектори techmag
, онлайн поръчка Бизнес видео проектори
, магазин за Бизнес видео проектори
, топ оферти Бизнес видео проектори
, Epson V11H959040 характеристики
, Epson V11H959040 спецификации
, Epson V11H959040 review
, Epson V11H959040 сравнение
, Epson V11H959040 отзиви
, Epson V11H959040 намаление
| Noise level (economic mode): | 24 dB |
| 2D/3D frequency image: | 240/480 Hz |
| Noise level: | 32 dB |
| Market positioning: | Home cinema |
| Cable lock slot: | Yes |
| Placement: | Ceiling, Desktop |
| Product type: | Standard throw projector |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Product colour: | White |
| Power consumption (economy mode): | 297 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 387 W |
| Power source: | AC |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| Power consumption (PowerSave): | 297 W |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 30 °C |
| Package width: | 495 mm |
| Width: | 410 mm |
| Package height: | 235 mm |
| Depth: | 310 mm |
| Height: | 157 mm |
| Package weight: | 8.95 kg |
| Package depth: | 500 mm |
| Weight: | 6.9 kg |
| Smart TV: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | No |
| Remote control included: | Yes |
| WLAN adapter included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Manual: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Built-in display: | No |
| RMS rated power: | 10 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Card reader integrated: | No |
| Serial interface type: | RS-232C |
| Audio (L/R) out: | 1 |
| Mini-USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DVI port: | No |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Products per pallet: | 18 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 85286200 |
| Products per pallet (UK): | 36 pc(s) |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Video colour modes: | Auto, Dynamic, Bright cinema, Cinema, Natural |
| Video processing: | 10 bit |
| Supported 3D formats: | Side by side, Top and bottom |
| Supported video modes: | 2160p |
| Supported 3D technologies: | Samsung Active 3D |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| Full HD: | Yes |
| 3D: | Yes |
| Focus: | Manual |
| Aperture range (F-F): | 1.49 - 1.77 |
| Horizontal lens shift range: | -24 - 24% |
| Zoom type: | Manual |
| Zoom capability: | Yes |
| Focal length range: | 18.2 - 29.2 mm |
| Vertical lens shift range: | -60 - 60% |
| Throw ratio: | 1.32 - 2.15:1 |
| Contrast ratio (typical): | 100000:1 |
| Projection technology: | 3LCD |
| Projector brightness: | 3000 ANSI lumens |
| Keystone correction, horizontal: | -30 - 30° |
| Projector native resolution: | UHD 4K (3840x2160) |
| Projection distance: | 2.95 - 4.77 m |
| Colour light output: | 3000 ANSI lumens |
| Keystone correction, vertical: | -30 - 30° |
| Screen size compatibility: | 1016 - 12700 mm (40 - 500") |
| White light output: | 3000 ANSI lumens |
| Matrix size: | 1.55 cm (0.61") |
| Number of colours: | 1.07 billion colours |
| Vertical scan range: | 192 - 240 Hz |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Lamp power: | 250 W |
| Lamp type: | UHE |
| Service life of light source (economic mode): | 5000 h |
| Light source type: | Lamp |
| Service life of light source: | 3500 h |











