





Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MA30H
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.11kg
24.82€ (48.54лв.)
без ДДС: 20.68€ (40.45лв.)
Етикети:
Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, MA30H
, MERCUSYS
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, цена Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, оферти Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, ревю Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, промоция Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, онлайн магазин Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, поръчай Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black мнения
, Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, mercusys {ucfirst}мрежови карти
, оригинален Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, гаранция Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, бърза доставка Drahtlose USB-Netzwerkkarte MERCUSYS MA30H AC1300 Dual Band Black
, MERCUSYS цена
, MERCUSYS промоция
, MERCUSYS отстъпка
, MERCUSYS Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, MERCUSYS MA30H характеристики
, MERCUSYS MA30H спецификации
, MERCUSYS MA30H review
, MERCUSYS MA30H сравнение
, MERCUSYS MA30H отзиви
, MERCUSYS MA30H намаление
| WLAN data transfer rates supported: | 400, 867 Mbit/s |
| LED indicators: | Yes |
| Antenna gain level (max): | 5 dBi |
| Antenna type: | Omni-directional |
| Product colour: | Black |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b |
| Plug and Play: | Yes |
| Frequency range: | 2400 - 5000 MHz |
| Width: | 57.8 mm |
| Depth: | 16.8 mm |
| Height: | 173.4 mm |
| Package weight: | 110 g |
| Package width: | 207 mm |
| Package height: | 38 mm |
| Package depth: | 148 mm |
| Antenna included: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |





