















DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NAKXBLODK0001
- Тегло: 0.62kg
- SKU: NAKXBLODK0001
57.06€ (111.60лв.)
без ДДС: 47.55€ (93.00лв.)
Етикети:
DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, NAKXBLODK0001
, Xblitz
, Офис
, Дом & Градина
, купете DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, цена DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, оферти DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, ревю DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, промоция DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, онлайн магазин DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, поръчай DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER мнения
, DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, xblitz {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, гаранция DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, бърза доставка DRAGON - ELECTRIC BLOWER/VACUUM CLEANER
, Xblitz цена
, Xblitz промоция
, Xblitz отстъпка
, Xblitz Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Xblitz NAKXBLODK0001 характеристики
, Xblitz NAKXBLODK0001 спецификации
, Xblitz NAKXBLODK0001 review
, Xblitz NAKXBLODK0001 сравнение
, Xblitz NAKXBLODK0001 отзиви
, Xblitz NAKXBLODK0001 намаление
EAN: 5902479677026
MPN: DRAGON
Technical Specifications
| Built-in display | Yes |
| Units of measurement | PSI, BAR, KPA, kg/cm2 |
| Cordless | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Loading type | USB-C |
| Power source | Battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Built-in LED lamp | Y |
| Width | 40 mm |
| Depth | 69 mm |
| Height | 141 mm |
| Weight | 280 g |
| Continuous operating time @ maximum power | 120 min |
| Charging voltage | 5 V |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17 x 24.7 x 5.5 cm
Weight: 0.624 kg
