
-28 %
DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPDVIKAS0006
- Тегло: 10.00kg
37.15€ (72.66лв.)
51.44€ (100.62лв.)
без ДДС: 30.96€ (60.55лв.)
Етикети:
DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, DLPDVIKAS0006
, DIVINUS
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, цена DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, оферти DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, ревю DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, промоция DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, онлайн магазин DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, поръчай DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg мнения
, DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, divinus {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, гаранция DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, бърза доставка DIVINUS Performance for German Shepherd - dry dog food - 10 kg
, DIVINUS цена
, DIVINUS промоция
, DIVINUS отстъпка
, DIVINUS Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DIVINUS DLPDVIKAS0006 характеристики
, DIVINUS DLPDVIKAS0006 спецификации
, DIVINUS DLPDVIKAS0006 review
, DIVINUS DLPDVIKAS0006 сравнение
, DIVINUS DLPDVIKAS0006 отзиви
, DIVINUS DLPDVIKAS0006 намаление
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Breed size: | Large (20-40 kg) |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Weight: | 10 kg |
| Dog breed: | Labrador Retriever, German Shepherd |
| Soy free: | No data available |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Health effects: | General health |
| Gluten free: | No |
| Preservative free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Size of breed: | Large breed +45 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Additional features: | General health, Enhanced activity |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 10% |
| Protein: | 32% |
| Crude fibres: | 2% |
| Fat content: | 15% |










