
-28 %
DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLSDVIZWI0004
- Тегло: 0.10kg
39.82€ (77.87лв.)
55.14€ (107.84лв.)
без ДДС: 33.18€ (64.89лв.)
Етикети:
DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, DLSDVIZWI0004
, DIVINUS
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, цена DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, оферти DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, ревю DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, промоция DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, онлайн магазин DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, поръчай DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g мнения
, DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, divinus {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, гаранция DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, бърза доставка DIVINUS Performance - dry dog food - 100 g
, DIVINUS цена
, DIVINUS промоция
, DIVINUS отстъпка
, DIVINUS Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DIVINUS DLSDVIZWI0004 характеристики
, DIVINUS DLSDVIZWI0004 спецификации
, DIVINUS DLSDVIZWI0004 review
, DIVINUS DLSDVIZWI0004 сравнение
, DIVINUS DLSDVIZWI0004 отзиви
, DIVINUS DLSDVIZWI0004 намаление
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Category: | For dog |
| Package type: | Sachet |
| Additional features: | General health |
| Pet life stage: | Mature |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | No |
| Dosage form: | Solid |
| Animal type(s): | Dog |
| No artificial colours: | No data available |
| Breed size: | Large (20-40 kg) |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Soy free: | No data available |
| Product category : | Dry food |
| Health effects: | General health |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Pet food flavor: | Meat |
| Weight: | 100 g |
| Preservative free: | No data available |
| Crude ash: | 10% |
| Protein: | 32% |
| Crude fibres: | 2% |
| Fat content: | 15% |










