

















DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GAMDCRFOT0031
- Тегло: 23.50kg
- SKU: GAMDCRFOT0031
263.63€ (515.61лв.)
без ДДС: 219.69€ (429.68лв.)
![]() |
12 x 24.90 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, GAMDCRFOT0031
, Diablo Chairs
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, цена DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, оферти DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, ревю DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, промоция DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, онлайн магазин DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, поръчай DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white мнения
, DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, diablo chairs {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, гаранция DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, бърза доставка DIABLO X-GAMER gaming chair pink and white
, Diablo Chairs цена
, Diablo Chairs промоция
, Diablo Chairs отстъпка
, Diablo Chairs Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Diablo Chairs GAMDCRFOT0031 характеристики
, Diablo Chairs GAMDCRFOT0031 спецификации
, Diablo Chairs GAMDCRFOT0031 review
, Diablo Chairs GAMDCRFOT0031 сравнение
, Diablo Chairs GAMDCRFOT0031 отзиви
, Diablo Chairs GAMDCRFOT0031 намаление
EAN: 5902560338881
MPN: 1191
Technical Specifications
| Seat colour | White |
| Seat colour | Pink |
| Maximum user weight | 130 kg |
| Vibrating function | No |
| Base colour | White/Pink |
| Material | Foam, Fabric |
| Material | Metal |
| Material | Eco leather |
| Backrest material | Fabric |
| Backrest colour | Pink |
| Backrest colour | White |
| Seat material | Fabric |
| Armrest | Yes |
| Tiltable | Y |
| Wheel material | Plastic/ rubber |
| Product type | Gaming armchair |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Maximum incline | 135° |
| Armrest adjustment type | 0D armrest |
| Ergonomic design | Yes |
| Bluetooth | No |
| User height | 155–185 cm |
| Weight | 19.5 kg |
| Seat depth | 52 cm |
| Backrest width | 55 cm |
| Depth | 560 mm |
| Height | 1280 mm |
| Seat height | 46 cm |
| Width | 685 mm |
| Seat width | 41 cm |
| Height (max) | 128 cm |
| Backrest height | 78 cm |
| Adjustable seat height | Yes |
| Footrest | No |
| Headrest | No |
| Warnings | Avoid sudden movements when sitting on the chair to avoid falls. |
| Warnings | Do not use the chair in a manner incompatible with its intended use. |
| Warnings | Keep away from sources of open flame and high temperatures. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 32.5 x 86 x 65 cm
Weight: 23.5 kg



