


-36 %



DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black, Silver, Yellow – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DCD999NT-XJ
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 3.66kg
249.20€ (487.40лв.)
390.05€ (762.87лв.)
без ДДС: 207.67€ (406.17лв.)
![]() |
12 x 23.53 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, DCD999NT-XJ
, DeWalt
, Винтовери
, Акумулаторни инструменти
, купете DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, цена DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, оферти DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, ревю DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, промоция DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, онлайн магазин DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, поръчай DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow мнения
, DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow сравнение
, евтин Винтовери
, топ Винтовери
, най-добър Винтовери
, нов Винтовери
, dewalt {ucfirst}винтовери
, оригинален DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, гаранция DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, бърза доставка DeWALT DCD999NT-XJ drill 2250 RPM 1.61 kg Black
, Silver
, Yellow
, DeWalt цена
, DeWalt промоция
, DeWalt отстъпка
, DeWalt Винтовери
, винтовери в българия
, винтовери techmag
, онлайн поръчка Винтовери
, магазин за Винтовери
, топ оферти Винтовери
, DeWalt DCD999NT-XJ характеристики
, DeWalt DCD999NT-XJ спецификации
, DeWalt DCD999NT-XJ review
, DeWalt DCD999NT-XJ сравнение
, DeWalt DCD999NT-XJ отзиви
, DeWalt DCD999NT-XJ намаление
| Product colour: | Yellow, Black, Silver |
| Adjustable torque: | Yes |
| Hammer drilling: | Yes |
| Drilling: | Yes |
| Adjustable speed: | Yes |
| Product design: | Pistol grip drill |
| Built-in light: | Yes |
| Screwdriving: | Yes |
| Output power: | 1296 W |
| Power source: | Battery |
| Battery voltage: | 18 V |
| Width: | 70 mm |
| Height: | 208 mm |
| Weight: | 1.61 kg |
| Depth: | 213 mm |
| Drilling diameter in stone (max): | 1.3 cm |
| Vibration level (screwdriving): | 2.5 m/s² |
| Idle speed (min): | 450 RPM |
| Vibration level uncertainty (screwdriving): | 1.5 m/s² |
| Vibration level (concrete drilling): | 12.5 m/s² |
| Impact rate (high speed): | 38250 bpm |
| Vibration level uncertainty (metal drilling): | 1.5 m/s² |
| Vibration level uncertainty (concrete drilling): | 2.5 m/s² |
| Vibration level (metal drilling): | 2.7 m/s² |
| Sound level uncertainty: | 3 dB |
| Maximum torque (hard applications): | 126 N⋅m |
| Torque settings: | 11 |
| Maximum torque (soft applications): | 67 N⋅m |
| Drilling diameter in steel (max): | 1.5 cm |
| Chuck capacity (max): | 1.3 cm |
| Sound pressure level: | 94 dB |
| Chuck capacity (min): | 1.5 mm |
| Drilling diameter in wood (max): | 5.5 cm |
| Idle speed (max): | 2250 RPM |
| Sound power level: | 105 dB |
| Belt hook included: | Yes |
| Charger: | No |
| Auxiliary handle: | Yes |
| Carrying case: | Yes |
| Battery pack: | No |






