


-39 %



DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: N3004PVNB3520EMEA01
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.61kg
738.74€ (1,444.86лв.)
1,208.84€ (2,364.29лв.)
без ДДС: 615.62€ (1,204.05лв.)
![]() |
12 x 69.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, N3004PVNB3520EMEA01
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, цена DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, оферти DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, ревю DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, промоция DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, поръчай DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black мнения
, DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, гаранция DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, бърза доставка DELL Vostro 3520 Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL N3004PVNB3520EMEA01 характеристики
, DELL N3004PVNB3520EMEA01 спецификации
, DELL N3004PVNB3520EMEA01 review
, DELL N3004PVNB3520EMEA01 сравнение
, DELL N3004PVNB3520EMEA01 отзиви
, DELL N3004PVNB3520EMEA01 намаление
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Efficient cores: | 8 |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.4 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cores: | 10 |
| Processor model: | i5-1235U |
| Processor base power: | 15 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.3 GHz |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Colour name: | Carbon Black |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Black |
| AC adapter output current: | 3.34 A |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage: | 19.5 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Cable lock slot: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Cable lock slot type: | Wedge |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Operating shock: | 110 G |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Depth: | 235.6 mm |
| Weight: | 1.9 kg |
| Width: | 358.5 mm |
| Height (rear): | 1.9 cm |
| Height (front): | 1.7 cm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 1000, 100 |
| WLAN controller model: | Realtek RTL8852BE |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Mouse included: | No |
| Cables included: | AC |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Pixel density: | 140 ppi |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Pixel pitch: | 0.17925 x 0.17925 mm |
| Colour gamut: | 45% |
| LED backlight: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 600:1 |
| RGB colour space: | NTSC |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display response rise/fall: | 35 ms |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Trial software: | McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Speaker power: | 2 W |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express |
| Compatible memory cards: | SD |
| Optical drive type: | No |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Storage media: | SSD |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Charging port type: | DC-in jack |
| Front camera resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Front camera resolution (numeric): | 0.92 MP |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery weight: | 190 g |
| Battery voltage: | 11.25 V |
| Battery capacity: | 41 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery recharge time: | 4 h |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |






