





DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: N2012VDT3030MTEMEA01
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.71kg
1,075.07€ (2,102.65лв.)
без ДДС: 895.89€ (1,752.21лв.)
![]() |
12 x 101.52 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, N2012VDT3030MTEMEA01
, DELL
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, цена DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, оферти DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, ревю DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, промоция DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, онлайн магазин DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, поръчай DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black мнения
, DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, dell {ucfirst}настолни компютри
, оригинален DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, гаранция DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, бърза доставка DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01 характеристики
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01 спецификации
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01 review
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01 сравнение
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01 отзиви
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01 намаление
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Number of processors installed: | 1 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor threads: | 16 |
| Processor cores: | 10 |
| Processor boost frequency: | 4.7 GHz |
| Processor cache: | 20 MB |
| Processor model: | i5-14400 |
| Performance cores: | 6 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.7 GHz |
| Processor base power: | 65 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.5 GHz |
| Performance-core base frequency: | 2.5 GHz |
| Maximum turbo power: | 148 W |
| Efficient cores: | 4 |
| Processor generation: | Intel® Core™ i5 (14th gen) |
| Efficient-core base frequency: | 1.8 GHz |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card model: | Intel UHD Graphics 730 |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Memory slots: | 2x DIMM |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Chassis type: | Desktop |
| Product colour: | Black |
| Placement supported: | Vertical |
| Cable lock slot: | Yes |
| Power supply: | 180 W |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Bronze |
| Power supply input voltage: | 90 - 264 V |
| Power supply input frequency: | 47/63 Hz |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Operating shock: | 110 G |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Depth: | 292 mm |
| Weight: | 7.27 kg |
| Width: | 154 mm |
| Height: | 324.3 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN controller model: | Realtek RTL8852BE |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Motherboard chipset: | Intel B660 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Audio output channels: | 5.1 channels |
| Product type: | PC |
| Audio system: | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Cables included: | AC |
| Display included: | No |
| Keyboard included on selected markets only: | Yes |
| Mouse included on selected markets only: | Yes |
| Trial software: | McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| Number of storage drives installed: | 1 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| HDMI version: | 1.4b |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Total number of SATA connectors: | 3 |
| DisplayPort version: | 1.4a |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| Line-out: | Yes |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR |






