









DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMDELKOP1595
- Тегло: 6.60kg
- SKU: KOMDELKOP1595
695.76€ (1,360.79лв.)
без ДДС: 579.80€ (1,133.99лв.)
![]() |
12 x 65.70 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, KOMDELKOP1595
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, цена DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, оферти DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, ревю DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, промоция DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, онлайн магазин DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, поръчай DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black мнения
, DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, гаранция DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, бърза доставка DELL Vostro 3030 Intel® Core™ i5 i5-12400 8 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL KOMDELKOP1595 характеристики
, DELL KOMDELKOP1595 спецификации
, DELL KOMDELKOP1595 review
, DELL KOMDELKOP1595 сравнение
, DELL KOMDELKOP1595 отзиви
, DELL KOMDELKOP1595 намаление
MPN: N6003VDT3030MTEMEA01
Technical Specifications
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Maximum turbo power | 117 W |
| Number of processors installed | 1 |
| Processor base power | 65 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| Performance cores | 6 |
| Processor model | i5-12400 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 6 |
| Processor threads | 12 |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Chassis type | Desktop |
| Placement supported | Vertical |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Product colour | Black |
| Power supply | 180 W |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Power supply input frequency | 47/63 Hz |
| Power supply input voltage | 90 - 264 V |
| Operating shock | 110 G |
| Non-operating altitude | -15.2 - 10668 m |
| Operating vibration | 0.66 G |
| Non-operating shock | 160 G |
| Non-operating vibration | 1.3 G |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating altitude | -15.2 - 3048 m |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Depth | 292 mm |
| Height | 324.3 mm |
| Width | 154 mm |
| Weight | 7.27 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Yes |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Yes |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Product type | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio system | High Definition Audio |
| Motherboard chipset | Intel B660 |
| Audio output channels | 5.1 channels |
| Cables included | AC |
| Mouse included on selected markets | Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| Keyboard included on selected markets | Dell Wired Keyboard - KB216 - UK (QWERTY) - Black |
| Display included | No |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Trial software | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 1 TB |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| Total number of SATA connectors | 3 |
| Line-out | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4b |
| DisplayPort version | 1.4a |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Number of SATA III connectors | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 32 x 39 x 48 cm
Weight: 6.6 kg

