















DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONDELGAM0029
- Тегло: 5.32kg
- SKU: MONDELGAM0029
144.82€ (283.24лв.)
без ДДС: 120.68€ (236.03лв.)
![]() |
12 x 13.68 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONDELGAM0029
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка DELL SE2725HG computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MONDELGAM0029 характеристики
, DELL MONDELGAM0029 спецификации
, DELL MONDELGAM0029 review
, DELL MONDELGAM0029 сравнение
, DELL MONDELGAM0029 отзиви
, DELL MONDELGAM0029 намаление
EAN: 5397184962909
MPN: 210-BSNS
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (typical) | 17.3 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (max) | 40 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Non-operating altitude | 5000 - 12192 m |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height (with stand) | 452.8 mm |
| Weight (with stand) | 3.48 kg |
| Depth (with stand) | 188 mm |
| Width (with stand) | 610.9 mm |
| Weight (without stand) | 3.15 kg |
| Height (without stand) | 357.5 mm |
| Bezel width (side) | 6.5 mm |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Width (without stand) | 610.9 mm |
| Bezel width (top) | 6.5 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.47 cm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Smart modes | MOBA/RTS |
| Smart modes | RPG |
| Smart modes | Sports |
| Smart modes | FPS |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package weight | 5.28 kg |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 576p |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Digital horizontal frequency | 30 - 238 kHz |
| Touchscreen | No |
| Supported graphics resolutions | 720 x 400 |
| Supported graphics resolutions | 1024 x 768 (XGA) |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 800 (WXGA) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 800 x 600 (SVGA) |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display technology | LCD |
| HD type | Full HD |
| Backlight type | Edge LED |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Panel type | IPS |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Digital vertical frequency | 48 - 120 Hz |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 1 ms |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewable size diagonal | 68.6 cm |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pixel density | 82 ppi |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Surface hardness | 3H |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Height adjustment | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| VESA mounting | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2352870 |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Doesn't contain | Arsenic |
| Doesn't contain | Mercury |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 43 x 70 cm
Weight: 5.32 kg

