









DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONDELMON0272
- Тегло: 13.00kg
- SKU: MONDELMON0272
387.90€ (758.67лв.)
без ДДС: 323.25€ (632.22лв.)
![]() |
12 x 36.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, MONDELMON0272
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, цена DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, оферти DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, ревю DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, промоция DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, онлайн магазин DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, поръчай DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver мнения
, DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, гаранция DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, бърза доставка DELL Plus S3225QS computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MONDELMON0272 характеристики
, DELL MONDELMON0272 спецификации
, DELL MONDELMON0272 review
, DELL MONDELMON0272 сравнение
, DELL MONDELMON0272 отзиви
, DELL MONDELMON0272 намаление
EAN: 5397184962374
MPN: 210-BQWP
Technical Specifications
| Feet colour | Silver |
| Detachable stand | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Market positioning | Office |
| Product colour | Silver |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (max) | 85 W |
| Input current | 1.5 A |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Non-operating altitude | 5000 - 12192 m |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Width (without stand) | 712.5 mm |
| Depth (without stand) | 61.4 mm |
| Bezel width (side) | 7.62 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.3 cm |
| Height (without stand) | 412.8 mm |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| Bezel width (top) | 7.62 mm |
| Weight (without stand) | 5.97 kg |
| Height (with stand) | 545.7 mm |
| Width (with stand) | 712.5 mm |
| Depth (with stand) | 221.8 mm |
| Wi-Fi | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package weight | 13.7 kg |
| Power adapter included | No |
| Stylus included | No |
| Remote control included | No |
| Stand included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Quick start guide | Yes |
| Panel type | VA |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display technology | LCD |
| Pixel density | 139 ppi |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Surface hardness | 3H |
| Response time (fast) | 5 ms |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Digital vertical frequency | 48 - 120 Hz |
| Touchscreen | No |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 2160p |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 1080i |
| Supported video modes | 720p |
| Backlight type | Edge LED |
| Pixel pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 960 |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 1024 x 768 (XGA) |
| Supported graphics resolutions | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Supported graphics resolutions | 720 x 400 |
| Supported graphics resolutions | 1152 x 864 (XGA+) |
| Supported graphics resolutions | 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 800 x 600 (SVGA) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 800 (WXGA) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720) |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Screen shape | Flat |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Digital horizontal frequency | 25 - 300 kHz |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Response time | 8 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Built-in camera | No |
| RMS rated power | 10 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Cable management | Yes |
| Pivot angle | -4 - 4° |
| Plug and Play | Yes |
| Pivot | Yes |
| Swivelling | No |
| VESA mounting | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| LED indicators | Power |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Headphone out | No |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Doesn't contain | Mercury |
| Doesn't contain | Arsenic |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2200407 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17 x 51 x 91 cm
Weight: 13 kg

