















DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONDELMON0210
- Тегло: 7.67kg
- SKU: MONDELMON0210
443.28€ (866.98лв.)
без ДДС: 369.40€ (722.48лв.)
![]() |
12 x 41.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, MONDELMON0210
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, цена DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, оферти DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, ревю DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, промоция DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, онлайн магазин DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, поръчай DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE мнения
, DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, гаранция DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, бърза доставка DELL P Series 24 USB-C Hub Monitor - P2423DE
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MONDELMON0210 характеристики
, DELL MONDELMON0210 спецификации
, DELL MONDELMON0210 review
, DELL MONDELMON0210 сравнение
, DELL MONDELMON0210 отзиви
, DELL MONDELMON0210 намаление
EAN: 5397184567975
MPN: 210-BDDW
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Market positioning | Business |
| Feet colour | Silver |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input current | 2 A |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (max) | 170 W |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1057583 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Non-operating altitude | 5000 - 12192 m |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Depth (with stand) | 179.6 mm |
| Height (with stand) | 496.1 mm |
| Width (with stand) | 537.8 mm |
| Weight (without stand) | 3.92 kg |
| Bezel width (bottom) | 1.67 cm |
| Weight (with stand) | 5.55 kg |
| Depth (without stand) | 52.1 mm |
| Bezel width (top) | 5.42 mm |
| Height (without stand) | 318.5 mm |
| Bezel width (side) | 5.48 mm |
| Width (without stand) | 537.8 mm |
| Wi-Fi | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package weight | 7.97 kg |
| Cables included | AC |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Stand included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 5 ms |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 1080i |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 1440p |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Touchscreen | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Pixel pitch | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Horizontal scan range | 29 - 113 kHz |
| Display technology | LCD |
| Screen shape | Flat |
| Display diagonal (metric) | 60.45 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Vertical scan range | 49 - 75 Hz |
| Panel type | IPS |
| Pixel density | 123 ppi |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Backlight type | W-LED |
| Response time (fast) | 8 ms |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Pivot angle | 90 - 90° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| LED indicators | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| Swivel angle range | -45 - 45° |
| Plug and Play | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Pivot | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| Charging port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| AC (power) in | Yes |
| Headphone out | No |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 587 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 322 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 396 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 140 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 4 |
| PAIA version | 1.3.0 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 191 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 70 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 72 x 14 x 44 cm
Weight: 7.67 kg

