


-42 %



DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13" 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7350D–T06762
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.55kg
1,916.51€ (3,748.36лв.)
3,285.44€ (6,425.77лв.)
без ДДС: 1,597.09€ (3,123.64лв.)
![]() |
12 x 180.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, 7350D–T06762
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, цена DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, оферти DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, ревю DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, промоция DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, онлайн магазин DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, поръчай DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue мнения
, DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, гаранция DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, бърза доставка DELL Latitude 7350 Detachable Intel Core Ultra 5 135U 13 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL 7350D–T06762 характеристики
, DELL 7350D–T06762 спецификации
, DELL 7350D–T06762 review
, DELL 7350D–T06762 сравнение
, DELL 7350D–T06762 отзиви
, DELL 7350D–T06762 намаление
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Efficient cores: | 8 |
| Efficient-core base frequency: | 1.1 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.6 GHz |
| Processor base power: | 15 W |
| Performance cores: | 2 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.1 GHz |
| Maximum turbo power: | 57 W |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor model: | 135U |
| Processor cores: | 12 |
| Processor threads: | 14 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card family: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Memory data transfer rate: | 6400 MT/s |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | River Blue |
| Product colour: | Blue |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 65 W |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Cable lock slot type: | Wedge |
| Cable lock slot: | Yes |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Operating shock: | 110 G |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Weight: | 800 g |
| Height: | 8.9 mm |
| Width: | 292.9 mm |
| Depth: | 207.8 mm |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Antenna type: | 2x2 |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | Yes |
| Display diagonal: | 33 cm (13") |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | 3K |
| Display resolution: | 2880 x 1920 pixels |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Front camera: | Yes |
| Battery charge indicator: | Yes |
| Battery capacity: | 46.5 Wh |
| Detachable keyboard: | Yes |
| Keyboard included: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |
| AI software frameworks supported by NPU: | ONNX RT, Windows ML, DirectML, OpenVINO |
| Sparsity support: | Yes |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| Windows Studio effects support: | Yes |






