





DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: INS0179607-R0025155SA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.50kg
726.97€ (1,421.83лв.)
без ДДС: 605.81€ (1,184.86лв.)
![]() |
12 x 68.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, INS0179607-R0025155SA
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, цена DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, оферти DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ревю DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, промоция DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, онлайн магазин DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, поръчай DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked мнения
, DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, гаранция DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, бърза доставка DELL L15 Ryzen 5 7520U Notebook 15.6” Full HD 8 GB DDR5 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL INS0179607-R0025155SA характеристики
, DELL INS0179607-R0025155SA спецификации
, DELL INS0179607-R0025155SA review
, DELL INS0179607-R0025155SA сравнение
, DELL INS0179607-R0025155SA отзиви
, DELL INS0179607-R0025155SA намаление
| Processor generation: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Configurable TDP-down: | 15 W |
| Processor model: | 7520U |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor cores: | 4 |
| Processor cache: | 4 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Product type: | Laptop |
| Product condition: | New / REPACK |
| Product colour: | Black |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Fingerprint reader: | No |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Cable lock slot: | No |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Operating shock: | 110 G |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Depth: | 235.6 mm |
| Width: | 358.5 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 1.66 kg |
| Ethernet LAN: | No |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| WLAN controller model: | Realtek RTL8821CE |
| WWAN: | N |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Cables included: | AC |
| Display brightness: | 220 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| SD memory card reader: | Yes |
| SSD capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | NVMe, PCI Express |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| HD type: | HD |
| Front camera: | Yes |
| Display resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Pointing device: | Touchpad |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard |
| Warnings: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |






