





DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 580-AJRP
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.76kg
55.42€ (108.38лв.)
без ДДС: 46.18€ (90.32лв.)
Етикети:
DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, 580-AJRP
, DELL
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, цена DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, оферти DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, ревю DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, промоция DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, онлайн магазин DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, поръчай DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black мнения
, DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, dell {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, гаранция DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, бърза доставка DELL KM5221W keyboard RF Wireless QWERTY US International Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, DELL 580-AJRP характеристики
, DELL 580-AJRP спецификации
, DELL 580-AJRP review
, DELL 580-AJRP сравнение
, DELL 580-AJRP отзиви
, DELL 580-AJRP намаление
| Wireless range: | 10 m |
| LED indicators: | Battery |
| Product colour: | Black |
| Wrist rest: | No |
| Keyboard style: | Straight |
| Backlight: | No |
| Power source type: | Battery |
| Keyboard battery type: | AAA |
| Service life of battery: | 36 month(s) |
| Number of batteries (keyboard): | 2 |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 50 °C |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 115.51 x 61.96 x 38.14 mm |
| Keyboard weight: | 400 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 433 x 123 x 34 mm |
| Mouse weight: | 91.8 g |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 Education x64, Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64 |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Android |
| Other operating systems supported: | Chrome, DOS |
| Package type: | Box |
| Package width: | 455 mm |
| Batteries included: | Yes |
| Package height: | 72 mm |
| Package weight: | 713 g |
| Movement resolution: | 1600 DPI |
| Scroll: | Yes |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Movement detection technology: | Optical |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons quantity: | 3 |
| Number of batteries (mouse): | 1 |
| Mouse battery type: | AA |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Mouse included: | Yes |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Device interface: | RF Wireless |
| Numeric keypad: | Yes |
| Pointing device: | No |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Hot keys: | Yes |
| Recommended usage: | Office |
| Keyboard language: | US International |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Programmable hot keys: | Yes |
| Number of hot keys: | 12 |
| Keyboard layout: | QWERTY |





