


-42 %



DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5440-7449
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.50kg
1,199.40€ (2,345.82лв.)
2,056.13€ (4,021.44лв.)
без ДДС: 999.50€ (1,954.85лв.)
![]() |
12 x 113.26 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, 5440-7449
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, цена DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, оферти DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, ревю DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, промоция DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, онлайн магазин DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, поръчай DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue мнения
, DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, гаранция DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, бърза доставка DELL Inspiron 5440 Intel Core 7 150U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Blue
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL 5440-7449 характеристики
, DELL 5440-7449 спецификации
, DELL 5440-7449 review
, DELL 5440-7449 сравнение
, DELL 5440-7449 отзиви
, DELL 5440-7449 намаление
| Processor model: | 150U |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cores: | 10 |
| Processor family: | Intel Core 7 |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core base frequency: | 1.8 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5.4 GHz |
| Efficient-core base frequency: | 1.2 GHz |
| Processor base power: | 15 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 4 GHz |
| Processor generation: | Intel Core (Series 1) |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory data transfer rate: | 5200 MT/s |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Product colour: | Blue |
| Colour name: | Ice Blue |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter output voltage: | 19.5 V |
| AC adapter output current: | 3.34 A |
| AC adapter input voltage: | 120 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Cable lock slot type: | Wedge |
| Cable lock slot: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Operating shock: | 140 G |
| Depth: | 226.2 mm |
| Width: | 314 mm |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Cables included: | AC |
| LED backlight: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| HD type: | WUXGA |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| RGB colour space: | NTSC |
| Panel type: | WVA |
| Colour gamut: | 45% |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio chip: | Realtek ALC3254 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Card reader integrated: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| Compatible memory cards: | SD, SDXC, SDHC |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 1.4 |
| Charging port type: | DC-in jack |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Power adapter barrel connector: | 4.5 mm |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery charge indicator: | Yes |
| Number of battery cells: | 4 |
| Fast charging: | Yes |
| Battery recharge time: | 3 h |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 76 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 80 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e): | 36 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 1 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 116 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 3 |






