





















DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMDELALL0206
- Тегло: 10.00kg
- SKU: KOMDELALL0206
1,259.36€ (2,463.10лв.)
без ДДС: 1,049.47€ (2,052.58лв.)
![]() |
12 x 118.93 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, KOMDELALL0206
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, цена DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, оферти DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, ревю DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, промоция DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, онлайн магазин DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, поръчай DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White мнения
, DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, гаранция DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, бърза доставка DELL Inspiron 5430 AiO Intel Core 7 150U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) White
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL KOMDELALL0206 характеристики
, DELL KOMDELALL0206 спецификации
, DELL KOMDELALL0206 review
, DELL KOMDELALL0206 сравнение
, DELL KOMDELALL0206 отзиви
, DELL KOMDELALL0206 намаление
EAN: 5397184942376
MPN: 5430-2376
Technical Specifications
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Processor model | 150U |
| Processor cores | 10 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor family | Intel Core 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor base power | 15 W |
| Efficient-core base frequency | 1.2 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.8 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Performance cores | 2 |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.4 GHz |
| Processor generation | Intel Core (Series 1) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Memory slots | 2 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| On/off button | Yes |
| AC adapter output voltage | 19.5 V |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 10668 m |
| Width (with stand) | 531.5 mm |
| Height (with stand) | 414.3 mm |
| Depth (with stand) | 390.7 mm |
| Height (without stand) | 358.5 mm |
| Width (without stand) | 542.7 mm |
| Depth (without stand) | 40.2 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Product type | All-in-One PC |
| Cables included | AC |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Tilt angle range | 0 - 25° |
| HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Tilt adjustment | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3289 |
| RMS rated power | 10 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| Compatible memory cards | SDIO |
| Compatible memory cards | SD |
| Compatible memory cards | SDHC |
| Card reader integrated | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| SSD capacity | 1 TB |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Number of USB ports with PowerShare support | 1 |
| PowerShare | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Privacy type | Pop-up |
| Privacy camera | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 21 x 48 x 68 cm
Weight: 10 kg

