















DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBDELNOTBBNY
- Тегло: 2.36kg
- SKU: MOBDELNOTBBNY
586.26€ (1,146.62лв.)
без ДДС: 488.55€ (955.52лв.)
![]() |
12 x 55.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, MOBDELNOTBBNY
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, цена DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, оферти DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ревю DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, промоция DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, онлайн магазин DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, поръчай DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked мнения
, DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, гаранция DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, бърза доставка DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MOBDELNOTBBNY характеристики
, DELL MOBDELNOTBBNY спецификации
, DELL MOBDELNOTBBNY review
, DELL MOBDELNOTBBNY сравнение
, DELL MOBDELNOTBBNY отзиви
, DELL MOBDELNOTBBNY намаление
EAN: 5903719148511
MPN: I3530-5067BLK
Technical Specifications
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Performance-core boost frequency | 4.6 GHz |
| Configurable TDP-down | 12 W |
| Efficient-core base frequency | 3.4 GHz |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor model | i5-1335U |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cores | 10 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Product type | Laptop |
| Product colour | Black |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter output current | 3.34 A |
| AC adapter output voltage | 19.5 V |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| DC-in jack | Yes |
| Password protection | Yes |
| Operating vibration | 0.66 G |
| Non-operating altitude | 0 - 10668 m |
| Non-operating vibration | 1.3 G |
| Non-operating shock | 160 G |
| Operating shock | 110 G |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Depth | 235.6 mm |
| Height (front) | 1.7 cm |
| Height (rear) | 1.9 cm |
| Width | 358.5 mm |
| Weight | 1.77 kg |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE |
| Ethernet LAN | No |
| WWAN | Not installed |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Antenna type | 2x2 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Execute Disable Bit | Yes |
| Embedded options available | No |
| Intel Flex Memory Access | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Panel type | WVA |
| Anti-glare screen | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| LED backlight | Yes |
| HD type | Full HD |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Speaker power | 2 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in microphone | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Compatible memory cards | SD |
| Card reader integrated | Yes |
| SSD capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Power adapter barrel connector | 4.5 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Front camera resolution (numeric) | 0.92 MP |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Front camera HD type | HD |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera | Yes |
| Battery capacity | 41 Wh |
| Battery recharge time | 4 h |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery voltage | 11.25 V |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 33.9 x 9.1 x 48.2 cm
Weight: 2.36 kg

