













DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONDELMON0262
- Тегло: 6.43kg
- SKU: MONDELMON0262
157.55€ (308.14лв.)
без ДДС: 131.29€ (256.78лв.)
![]() |
12 x 14.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONDELMON0262
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка DELL E Series E2725HM computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MONDELMON0262 характеристики
, DELL MONDELMON0262 спецификации
, DELL MONDELMON0262 review
, DELL MONDELMON0262 сравнение
, DELL MONDELMON0262 отзиви
, DELL MONDELMON0262 намаление
EAN: 5397184962442
MPN: 210-BRDQ
Technical Specifications
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Office |
| Front bezel colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power supply type | Internal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (max) | 28 W |
| Power consumption (typical) | 14.8 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Input current | 1.5 A |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Bezel width (side) | 6.61 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.34 cm |
| Width (without stand) | 611.1 mm |
| Weight (without stand) | 3.57 kg |
| Bezel width (top) | 6.6 mm |
| Height (without stand) | 361.9 mm |
| Weight (with stand) | 4.55 kg |
| Depth (without stand) | 49.2 mm |
| Width (with stand) | 611.1 mm |
| Height (with stand) | 454.3 mm |
| Depth (with stand) | 188.3 mm |
| AMD FreeSync | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Cables included | DisplayPort |
| Quick start guide | Yes |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display technology | LCD |
| Pixel density | 81 ppi |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Panel type | IPS |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Backlight type | Edge LED |
| Surface hardness | 3H |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| LED backlight | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| HD type | Full HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response time | 8 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Height adjustment | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| LED indicators | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Headphone out | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Doesn't contain | Mercury |
| Doesn't contain | Arsenic |
| Sustainability certificates | EPEAT Climate + |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2186816 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 171 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 72.846 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 81.225 |
| PAIA version | GaBi version 1, 2024 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 98.154 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 4.275 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 12.483 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 70.5 x 13.5 x 45 cm
Weight: 6.43 kg

