







DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LPEDFESTL0010
- Тегло: 4.50kg
- SKU: LPEDFESTL0010
233.30€ (456.30лв.)
без ДДС: 194.42€ (380.25лв.)
![]() |
12 x 22.03 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, LPEDFESTL0010
, DEFENZO
, Зареждане на електрически превозни средства
, Авто-Мото Хоби
, купете DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, цена DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, оферти DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, ревю DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, промоция DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, онлайн магазин DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, поръчай DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER мнения
, DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER сравнение
, евтин Зареждане на електрически превозни средства
, топ Зареждане на електрически превозни средства
, най-добър Зареждане на електрически превозни средства
, нов Зареждане на електрически превозни средства
, defenzo {ucfirst}зареждане на електрически превозни средства
, оригинален DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, гаранция DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, бърза доставка DEFENZO WALLBOX HOME AC11 SMART ELECTRIC CAR CHARGER
, DEFENZO цена
, DEFENZO промоция
, DEFENZO отстъпка
, DEFENZO Зареждане на електрически превозни средства
, зареждане на електрически превозни средства в българия
, зареждане на електрически превозни средства techmag
, онлайн поръчка Зареждане на електрически превозни средства
, магазин за Зареждане на електрически превозни средства
, топ оферти Зареждане на електрически превозни средства
, DEFENZO LPEDFESTL0010 характеристики
, DEFENZO LPEDFESTL0010 спецификации
, DEFENZO LPEDFESTL0010 review
, DEFENZO LPEDFESTL0010 сравнение
, DEFENZO LPEDFESTL0010 отзиви
, DEFENZO LPEDFESTL0010 намаление
EAN: 5907731319256
MPN: DEF1018
Technical Specifications
| Vehicle connection | Type 2 |
| Bluetooth | Yes |
| Product colour | White |
| Built-in WiFi | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Operating temperature (T-T) | -35 - 55 °C |
| Housing material | Plastic |
| Recharge indicator | Yes |
| Power | 11000 W |
| Power control | Automatic / Manual |
| Current | 16 A |
| Input voltage | 380 - 450V |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Specific features | For outdoor and indoor using |
| Width | 180 mm |
| Weight | 4.3 kg |
| Depth | 85 mm |
| Height | 180 mm |
| Number of RFID cards in the set | 1 |
| RoHS compliance | Y |
| Certificates | CE |
| Warnings | Disconnect the unit from the power supply during maintenance or servicing. |
| Warnings | Before use, make sure the device is correctly installed by a qualified electrician. |
| Warnings | Do not use the unit in a damp or wet environment to avoid the risk of electric shock. |
| Hazard pictogram(s) | Substances under pressure |
| Hazard pictogram(s) | Corrosion |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 42 x 28 x 24 cm
Weight: 4.5 kg

