





DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6") 1000 RPM Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DP-N114L-WDMI
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.69kg
20.17€ (39.45лв.)
без ДДС: 16.81€ (32.88лв.)
Етикети:
DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, DP-N114L-WDMI
, DEEPCOOL
, Охладители за лаптоп
, Лаптопи и аксесоари
, купете DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, цена DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, оферти DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, ревю DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, промоция DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, онлайн магазин DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, поръчай DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black мнения
, DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black сравнение
, евтин Охладители за лаптоп
, топ Охладители за лаптоп
, най-добър Охладители за лаптоп
, нов Охладители за лаптоп
, deepcool {ucfirst}охладители за лаптоп
, оригинален DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, гаранция DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, бърза доставка DeepCool Wind Pal Mini laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, DEEPCOOL цена
, DEEPCOOL промоция
, DEEPCOOL отстъпка
, DEEPCOOL Охладители за лаптоп
, охладители за лаптоп в българия
, охладители за лаптоп techmag
, онлайн поръчка Охладители за лаптоп
, магазин за Охладители за лаптоп
, топ оферти Охладители за лаптоп
, DEEPCOOL DP-N114L-WDMI характеристики
, DEEPCOOL DP-N114L-WDMI спецификации
, DEEPCOOL DP-N114L-WDMI review
, DEEPCOOL DP-N114L-WDMI сравнение
, DEEPCOOL DP-N114L-WDMI отзиви
, DEEPCOOL DP-N114L-WDMI намаление
| Product colour: | Black |
| Illumination colour: | Blue |
| Material: | Metal |
| Illumination: | Yes |
| Power consumption (max): | 0.65 W |
| Power source type: | USB |
| Input voltage: | 5 V |
| Current consumption: | 130 mA |
| Width: | 340 mm |
| Weight: | 575 g |
| Height: | 25 mm |
| Depth: | 250 mm |
| Fan height: | 1.5 cm |
| Tilt angle range: | 0 - 7° |
| Number of built-in cooling fans: | 1 pc(s) |
| Fan speed control: | No |
| Fan diameter: | 14 cm |
| Rotational speed (max): | 1000 RPM |
| Fan performance: | 46.11 cfm |
| Noise level: | 21.6 dB |
| Maximum screen size: | 39.6 cm (15.6") |
| USB version: | 2.0 |
| Host interface: | USB |






