





DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6") 1000 RPM Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DP-N214A5-UPAL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.00kg
26.96€ (52.74лв.)
без ДДС: 22.47€ (43.95лв.)
Етикети:
DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, DP-N214A5-UPAL
, DEEPCOOL
, Охладители за лаптоп
, Лаптопи и аксесоари
, купете DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, цена DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, оферти DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, ревю DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, промоция DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, онлайн магазин DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, поръчай DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black мнения
, DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black сравнение
, евтин Охладители за лаптоп
, топ Охладители за лаптоп
, най-добър Охладители за лаптоп
, нов Охладители за лаптоп
, deepcool {ucfirst}охладители за лаптоп
, оригинален DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, гаранция DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, бърза доставка DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6) 1000 RPM Black
, DEEPCOOL цена
, DEEPCOOL промоция
, DEEPCOOL отстъпка
, DEEPCOOL Охладители за лаптоп
, охладители за лаптоп в българия
, охладители за лаптоп techmag
, онлайн поръчка Охладители за лаптоп
, магазин за Охладители за лаптоп
, топ оферти Охладители за лаптоп
, DEEPCOOL DP-N214A5-UPAL характеристики
, DEEPCOOL DP-N214A5-UPAL спецификации
, DEEPCOOL DP-N214A5-UPAL review
, DEEPCOOL DP-N214A5-UPAL сравнение
, DEEPCOOL DP-N214A5-UPAL отзиви
, DEEPCOOL DP-N214A5-UPAL намаление
| Material: | Metal |
| Product colour: | Black |
| Input voltage: | 5 V |
| Power source type: | USB |
| Power consumption (max): | 1.5 W |
| Width: | 390 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Height: | 27.5 mm |
| Weight: | 765 g |
| Fan performance: | 92.22 cfm |
| Number of built-in cooling fans: | 2 pc(s) |
| Rotational speed (max): | 1000 RPM |
| Noise level: | 26.3 dB |
| Fan diameter: | 14 cm |
| Maximum screen size: | 39.6 cm (15.6") |
| Fan diameter 2: | 14 cm |
| Fan height 2: | 1.5 cm |
| Fan height: | 1.5 cm |
| Package type: | Box |
| Cables included: | USB |
| Host interface: | USB |
| USB ports quantity: | 1 |
| USB version: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Harmonized System (HS) code: | 84733080 |






