















DeepCool PF600X power supply unit
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZDLDECOBU0072
- Тегло: 1.85kg
- SKU: ZDLDECOBU0072
59.51€ (116.39лв.)
без ДДС: 49.59€ (96.99лв.)
Етикети:
DeepCool PF600X power supply unit
, ZDLDECOBU0072
, DEEPCOOL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DeepCool PF600X power supply unit
, цена DeepCool PF600X power supply unit
, оферти DeepCool PF600X power supply unit
, ревю DeepCool PF600X power supply unit
, промоция DeepCool PF600X power supply unit
, онлайн магазин DeepCool PF600X power supply unit
, поръчай DeepCool PF600X power supply unit
, DeepCool PF600X power supply unit мнения
, DeepCool PF600X power supply unit сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, deepcool {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DeepCool PF600X power supply unit
, гаранция DeepCool PF600X power supply unit
, бърза доставка DeepCool PF600X power supply unit
, DEEPCOOL цена
, DEEPCOOL промоция
, DEEPCOOL отстъпка
, DEEPCOOL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0072 характеристики
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0072 спецификации
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0072 review
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0072 сравнение
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0072 отзиви
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0072 намаление
EAN: 6933412743941
MPN: R-PF600X-HD0B-JGEU
Technical Specifications
| Sustainability certificates | Triman |
| Sustainability certificates | China RoHS |
| Sustainability certificates | WEEE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Fan diameter | 12 cm |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Combined power (+12V) | 600 W |
| Power protection features | OTP |
| Power protection features | OVP |
| Power protection features | NLO |
| Power protection features | OPP |
| Power protection features | SCP |
| Power protection features | SIP |
| Power protection features | OCP |
| Power protection features | UVP |
| Max output current (+3.3V) | 16 A |
| Efficiency | 88% |
| Hold time | 16 ms |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Max output current (+12V) | 50 A |
| Total power | 600 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Max output current (+5V) | 16 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Power Good signal delay range | 100 - 150 ms |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 5 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 86 mm |
| Depth | 140 mm |
| Width | 150 mm |
| Bearing technology | HYB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 h |
| Purpose | PC |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| ATX version | 2.52 |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Package type | Box |
| Cables included | AC |
| Compliance certificates | CCC |
| Compliance certificates | RCM |
| Compliance certificates | KC |
| Compliance certificates | CE |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Number of SATA power connectors | 8 |
| SATA power cable length | 900 mm |
| SATA power cable length | 600 mm |
| SATA power cable length | 450 |
| SATA power cable length | 750 mm |
| Motherboard power cable length | 55 cm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13 x 26 x 20 cm
Weight: 1.85 kg

